İzmir Vip Matematik Özel Ders: ÖZEL DERS HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

GÜNCEL DUYURU! İZMİR'DE BİR İLK ! NLP ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DESTEKLİ VIP MATEMATİK ÖZEL DERS

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN :0-534-526-79-19

ÖZEL DERS HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İzmir özel dersÖZEL DERS HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULARÖZEL DERSİ KİM VERİYOR ?

Özel dersi alanında uzman Matematik öğretmenleri Numan Hoca ve Gökhan Hoca veriyor.


HANGİ OKULDAN MEZUN ÖĞRETMENLER DERS VERİYOR ?

Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Bölümü Mezunu öğretmenler özel ders veriyor.


ÖZEL DERS SINAVLAR ÖNCESİ Mİ ALINMALI YOKSA SÜREKLİ Mİ ?

Özel ders süreklilik ister.Kısa süreli uygulanan özel ders uygulamaları genellikle hayal kırıklığı yaratır.Yazılı sınavlar öncesi 1-2 seansta başarı elde etme söz konusu değildir.


ÖZEL DERSİ ÖĞRENME STİLLERİNE GÖRE NASIL UYGULUYORSUNUZ ?

Görsel öğrenme stiline sahip öğrenciler grafik,şema,harita ile daha kalıcı öğrenir.O yüzden kavram haritaları uygulamaları görsel öğrenciler için en uygun özel ders uygulamasıdır.Kavram haritaları öğrenmeyi bütünden parçaya doğru gerçekleştirdiği için bilgilerin beyinde daha organize biçimde depolanmasını sağlar.Kavram haritaları uygulamalarımızı görsel öğrencilerimize uyguluyoruz.

İşitsel öğrenme stiline sahip öğrenciler konuşarak karşılıklı tartışarak daha kalıcı öğrenir.Bu yüzden buna uygun yöntemler kullanmak özel dersin verimini artırır.Bunlardan en çok bilineni,tarih öncesi çağlardan filozofların uygulamalarından bu yana süregelen soru-cevap yöntemidir.Öğretmenlerimiz özel dersi soru cevap yöntemiyle anlatıp,işitsel öğrencinin dersin sürekli içinde kalmasını sağlamaktadır.

Dokunsal öğrencilerde konsantrasyon çabuk dağıldığı için sık ara vermek özel dersin verimini artırır,özel öğretmen öğrencinin bu durumuna uygun ders işlemiyorsa öğrenci bir süre sonra sıkılacak ve ders almaktan vazgeçecektir.Dolayısıyla ders başarısı da artmayacaktır.Bu yüzden özel ders öğretmeninin öğrencinin öğrenme stilini belirleyerek ona uygun çalışmalar yapması kritik öneme sahiptir.


ÖZEL DERSLERDE VEDIC ARİTMETİK YÖNTEMLERİ UYGULUYOR MUSUNUZ ?

Evet Mental Aritmetik yönteminin temelini oluşturan Vedic Aritmetik yöntemi ile hızlı çarpma ve bölme işlemlerini öğrencilerimize öğreterek işlem yeteneklerini artırıyoruz.ÖĞRENCİ KOÇLUĞU UYGULAMALARINIZ NELERDİR ?


İlk olarak öğrencimizin öğrenme stilini belirliyoruz.Daha sonra verimli çalışma yöntemlerini hatırlatıp ders çalışma programı yapıyoruz.bu programda özellikle soru çözümü kritik öneme sahip olduğu için soru çözüm takip çizelgesi ile haftalık takip yapıyoruz.Bilgilerin hafızada daha kolay ve kalıcı yerleşmesi için hafıza geliştirme tekniklerini de öğrenci koçluğu uygulamalarında kullanıyoruz.ÖZEL DERSİ NEREDE VERİYORSUNUZ ?

 İzmir'in her semtinde kendi evinize geliyoruz.İsterseniz home ofislerimizde de ders vermekteyiz.


ÖZEL DERSTE BAŞARI GARANTİSİ VERİYOR MUSUNUZ ?

Evet,öğrencimiz verdiğimiz ödevleri yapıp öğrenci koçluğu çalışmalarındaki uygulamaları hayatına geçirdiği takdirde başarısız olma ihtimali yok.

ÖZEL DERS SEANSLARININ SÜRESİ NE KADAR ?

Dersleri 90 dk lık seanslarla uyguluyoruz.


ÖZEL DERS ÜCRETLERİ NE KADAR ?

Ücretler özel dersin alınacağı semt,öğrencinin sınıfı,haftada kaç defa alınacağı gibi kriterlere göre değişmektedir.O yüzden çocuğunuza özel ders aldırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ücret konusunu öğrenebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÖĞRENCİ YORUMLARIMIZ