İzmir Vip Matematik Özel Ders: Matematik Özel Ders

GÜNCEL DUYURU! İZMİR'DE BİR İLK ! NLP ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DESTEKLİ VIP MATEMATİK ÖZEL DERS

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN :0-534-526-79-19

Matematik Özel Ders

Matematik toplumun geniş kesimlerinde en korkulan ders konumunda.Bundan dolayıdır ki matematik özel ders hizmeti çok rağbet gören bir sektör durumundadır.
İzmir'de öğrencilerin şehrin rahatlığından da kaynaklı olarak disiplinli çalışmaya daha çok ihtiyacı bulunmakta,dolayısıyla özel ders bu açıdan da ön plana çıkmaktadır.Profesyonel bir öğretmen özel ders verdiği öğrencisinin planlı çalışma alışkanlığı kazanması için çaba gösterir.Haftalık ödevler vererek hergün en az 20 matematik sorusu çözmesini amaçlar.Bu durum belli bir süre devam ettiği takdirde,alışkanlık düzeyine geleceği için çok önemli bir eşik noktasıdır.
Alışkanlıklar öğrencinin okul başarısını etkileyen birinci unsurdur.Günde ne kadar ders çalışıyor?Ne kadar telefon görüşmesi yapıyor?Bilgisayara ne kadar zaman ayırıyor?Arkadaşlarıyla ne kadar zaman geçiriyor?
Ders çalışma süresinin tüm diğer aktivitelere oranı ne kadar yüksek ise başarı da o oranda artıyor.Tabii burada verimli çalışma olgusuda önemli.Öğrenci belki saatlerce çalışma masasından kalkmadan oturabilir,ama  bu esnada odaklanma durumu yeterli değilse bu çalışma istenen başarıyı getirmez.Konsantrasyon ve odaklanma durumunu öğrencinin farkındalık durumunda olarak yönetmesi öğrenme verimini artıran bir diğer unsurdur.
Özel ders öğretmeni tüm bu konularda öğrencisine rehberlik ederek daha verimli ders çalışmasını sağlıyorsa başarı da beraberinde gelecektir,tabii velilerinde bu durumda öğretmen seçimini bilinçli yapmaları gerekmektedir,alanında uzman ve profesyonel öğretmenlerle çalışmak her zaman tercih sebebi olmalıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÖĞRENCİ YORUMLARIMIZ